Şirket Profili

Hakkımızda


Üçgen“ 1999 yılında küçük bir ofiste 3 çalışanı ile Gebze’de kurulmuş olup bugün tüm Türkiye’de  67 çalışanı ile 4000m²  kapalı alanda  hizmet vermektedir.

Üçgen Kırtasiye ürün ve hizmet kalitesiyle ilerleyen yıllarda bünyesinde 2 şube  açarak daha geniş bir kitleye hitap etmeyi hedeflemiştir.

“Gebze Ofis Ürünleri” adı altında kurulan firmamız 10 çalışanı ile Gebze bölgesinde hizmet vermektedir.

“Ekip Ofis Kırtasiye”  adı altında kurulan firmamız 12 çalışanı ile  Tuzla bölgesinde hizmet vermektedir.

Ofis Kırtasiyesi, Bilgisayar, Teknoloji, Sarf Ürünleri, Gıda, Temel Tüketim Ürünleri, Temizlik Ürünleri, Ambalaj ve Hijyen Ürünleri, Copy Center Hizmetleri gibi… ofisinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamakta, alanında uzman ekibiyle sizlere kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Bugün tüm Türkiye’de müşterilerimizin arz-talebi  doğrultusunda büro klasörü ile başlayıp müşterilerimizin  ihtiyaçlarına hızlı çözüm sağlamak amacıyla kendi markamız olan Spectral markasını kendi standartlarımız adı altında ürün yelpazemizi (Büro Klasörleri, Seperatörler, Telli Dosyalar, Arşiv Kolileri, Karton Bardaklar, Z Katlamalı Havlular, İçten Çekmeli Havlular, Fotoselli Makine Havluları, Mini Jumbo Tuvalet Kağıtları, İçten Çekme Tuvalet Kağıtları) genişletmiş bulunmaktayız.

Ürün ve hizmet kalitemizle müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak satış sonrası desteklerimizle yenilikçi ve rekabetçi hizmetler sunmaktayız.


VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin vazgeçilmez iş ortağı ve Türkiye de daima en iyi olmak vazgeçilmez hedefimizdir.

MİSYONUMUZ

Hizmet kalitesi ve zengin ürün çeşitliliği ile hizmet veren,satış sonrası desteklerimiz ile sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımızla müşterilerimizin ilk tercihi olmak.